Nazywam się Agnieszka Pawłowska-Ciupak i jestem architektką. Od ponad 14 lat projektuję budynki dla prywatnych inwestorów oraz komercyjnych inwestycji, zarządzam pracami projektowymi i procedurami formalnymi prowadzącymi do uzyskania pozwolenia na budowę.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej.

Doświadczenie w projektowaniu zdobyłam pracując w warszawskich korporacjach, przy tworzeniu inwestycji celu publicznego, takich jak: Metro Warszawskie, Oczyszczalnia Ścieków “Czajka” w Warszawie; a tak że obiektów komercyjnych: sieci sklepów “Baltona”, sieci sklepów „Exxon mobile” czy Klubokawiarni “Cud nad Wisłą”. Z dużą przyjemnością projektuje również domy jednorodzinne dla prywatnych inwestorów.

W swojej pracy wykorzystuje nowe technologie, tworząc budynki o wysokiej efektywności energetycznej. Moim celem jest projektowanie budynków przyjaznych i zdrowych dla ich mieszkańców, przy niskich kosztach utrzymania oraz oszczędności energii do celów grzewczych.

Na blogu ONA ARCHITEKCI dzielę się swoją profesjonalną wiedzą, wyjaśniam zagadnienia projektowe i formalne budowy domów jednorodzinnych.